قابلیت جابجایی میان حالت نمایش توییت‌ها

توییتر به زودی قابلیتی جدید را به پلتفرم خود اضافه می‌کند که کاربر می‌تواند با سوآیپ کردن، حالت‌های نمایش را از میان توییت‌های کاربران فالوشده یا پیشنهاد، ترندها، تاپیک‌ها و غیره انتخاب کند.

ایلان ماسک با انتشار توییتی در تایید عرضه این قابلیت عنوان کرد پشتیبانی از قابلیت جابجایی میان حالت‌های نمایش یا به عبارتی نویگیشن در ماه جاری (ژانویه) به این شبکه اجتماعی اضافه خواهد شد.

ماسک برای اولین بار در اوایل ماه دسامبر به این قابلیت اشاره کرد و گفت که تایم‌لاین اصلی باید این اجازه را به کاربر بدهد تا به راحتی میان حالت‌های نمایش (برترین توییت‌ها، آخرین توییت‌ها، ترند‌ها و غیره) جابجا شود.

پیشتر توییتر امکان جابجایی میان نمایش توییت‌ها بر اساس زمان انتشار و تایم‌لاین هوم را که توییت‌های پیشنهادی را نمایش می‌داد، فراهم کرده بود. این قابلیت از طریق تپ کردن آیکون ستاره در قسمت بالایی و سمت راست صفحه، قابل استفاده است.

اما اکنون قابلیت جدیدی که قرار است به زودی عرضه شود، گزینه‌های بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و دسترسی آسان به حالت‌های نمایش را از طریق سوآیپ کردن ارائه می‌دهد.

هنوز زمان دقیقی برای عرضه این قابلیت از سوی توییتر اعلام نشده است اما باید آن را به جمع قابلیت‌های (نه چندان ضروری) جدیدی اضافه کرد که ایلان ماسک پس از تصاحب توییتر به این شبکه اجتماعی اضافه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما