عرضه هیتمن ۳ برای هدست‌های واقعیت مجازی

به نظر می‌رسد که هیتمن ۳ (Hitman 3) از طریق نسخه‌ واقعیت مجازی روی هدست متا کوئست ۳ عرضه خواهد شد.

این پروژه با عنوان رسمی Hitman 3 VR: Reloaded توسط استودیوی XR Games مستقر در شهر لیدز انگلستان و با همکاری سازنده نسخه اصلی بازی، IO Interactive، ساخته خواهد شد. اضافه شدن قابلیت استفاده از سلاح به صورت دوتایی به آن برای اولین بار در سری هیتمن، به شما امکان می‌دهد دو سلاح یا آیتم را همزمان برای برخی از امکانات جدید و جذاب نگه دارید. گفته می‌شود که دنیای بازی لایه جدیدی از واقع‌گرایی را ارائه می‌دهد تا بتوانید با برداشتن و خرد کردن‌ اشیا تا حد دلخواه خود در دنیای بازی دخالت کنید. همچنین سبک بصری بازی از نوع سل شید است که ممکن است برخی را به یاد بازی XIII بیندازد.

بابی تاندی (Bobby Thandi)، رئیس استودیوی XR Games، می‌گوید:

ما می‌دانستیم که مخاطبان هیتمن بهترین تجربه واقعیت مجازی را می‌خواهند و تنها متا کوئست ۳ می‌تواند چنین محیط‌های بزرگ، جمعیت متراکم و گیم‌پلی سندباکس را پشتیبانی کند. ما معتقدیم که Hitman ۳ VR: Reloaded با بهره‌گیری از قابلیت حمل دو سلاح به صورت همزمان، سبک هنری جدید خیره‌کننده، ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید، استاندارد جدیدی را برای آوردن سری‌های AAA به متا کوئست ایجاد خواهد کرد.

هیتمن ۳ به عنوان نقطه اوج داستانی از این آدمکش محسوب می‌شود که در سال ۲۰۱۶ آغاز شد. در این نسخه مامور ۴۷ با متحدانش متحد می‌شود تا رهبران یک سازمان سایه به نام پراویدنس را از بین ببرد. این گروه کنترل بخش قابل توجهی از امور جهان را در دست دارد و تا حدی مسئول ایجاد خود هیتمن نیز است. این بازی نقطه عطفی برای IO Interactive است و اولین اثری است که پس از تبدیل شدن این شرکت به یک استودیوی مستقل منتشر شده است.

هیتمن ۳ مورد تحسین گسترده‌ای قرار گرفت و بسیاری آن را بهترین نسخه از این این سری می‌دانند. استودیوی سازنده اکنون در حال کار روی دو پروژه جدید است که یکی از آن‌ها اثری فانتزی و دیگری یک بلاک باستر جدید با محوریت جیمز باند خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما