عرضه نسخه‌ی دیسکی ویچر ۳ روی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس

بازی ویچر ۳ (The Witcher 3) را می‌توان یکی از بهترین عناوین تاریخ بازی‌های ویدئویی دانست. این بازی باعث شد تا شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) موفقیت بسیار خوبی کسب کند و درآمد زیادی داشته باشد. بازی ویچر ۳ در سال ۲۰۱۵ برای کنسول‌های نسل ۸ عرضه شد. پس از گذشت نزدیک به ۷ سال شرکت سازنده این بازی را دوباره برای کنسول‌های نسل ۹ با ویژگی‌های جدید عرضه کرد.

طرفداران ویچر ۳ از عرضه دوباره این بازی برای کنسول‌های نسل ۹ استقبال خوبی کردند. از طرفی برخی از افراد که تا الان این بازی را تجربه نکرده بودند، فرصت این کار را پیدا کردند. نسخه نسل نهمی ویچر ۳ از لحاظ گرافیکی تغییر زیادی نداشته ولی در بسیاری از زمینه‌ها بهبود داشته است. از طرفی سی‌دی پراجکت رد ویژگی‌های کنسول‌های نسل نهمی مثل نرخ فریم ۱۲۰ و تصاویر ۴K و موارد دیگر را به بازی اضافه کرده است. در کنار این موارد تعدادی مرحله و پوشش‌های مختلف به بازی اضافه شده است.

نسخه دیجیتالی نسل نهمی بازی ویچر ۳ حدود یک ماه است که وجود دارد. با این حال بسیاری از افراد خرید نسخه فیزیکی یک بازی را ترجیح می‌دهند. تا الان اگر شما قصد این کار را داشتید، باید نسخه فیزیکی نسل هشتمی را خریداری کرده و آن را به نسخه نسل نهمی ارتقاء می‌دادید. حال سی‌دی پراجکت رد کار را راحت کرده است.

این شرکت قصد دارد در تاریخ ۶ بهمن ۱۴۰۱ (۲۶ ژانویه ۲۰۲۳) نسخه فیزیکی بازی ویچر ۳ را برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن ۵ عرضه کند. در کنار محتوای اصلی بازی چندین مورد دیگر نیز در این بسته فیزیکی وجود دارد. در اصل شرکت سی‌دی پراجکت رد کاری کرده که این نسخه ارزش خرید بالایی داشته باشد.

نسخه فیزیکی ویچر ۳ در اصل نسخه کامل (Complete Edition) این بازی است. به این معنا که دارای تمامی محتوای الحاقی بازی از جمله خون و شراب (Blood and Wine) و قلبی از سنگ (Heart of Snow) است. همینطور اینکه به روزرسانی نسل نهمی بازی نیز روی آن قرار دارد.

در کنار این موارد سی‌دی پراجکت رد در حال بهبود نسخه کامپیوتری این بازی نیز هست. به دلیل اینکه در کنار عرضه نسخه نسل نهمی، یک به روزرسانی بزرگ برای نسخه کامپیوتر این بازی عرضه شد. این به روزرسانی تمامی ویژگی‌های مهم از جمله نرخ فریم بالا و موارد دیگر را در خود داشت. همینطور اینکه مأموریت‌ها و محتوای اضافه نیز به آن افزوده شد. با این حال از لحاظ عملکردی مشکلات زیادی داشت و سی‌دی پراجکت رد با عرضه چندین به روزرسانی تلاش کرد تا آن‌ها را برطرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین دیدگاه
یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما