عرضه بازی کارتینگ رایگان Nightmare Kart با الهام از بلادبورن

ممکن است هیچ‌وقت دنباله‌ای برای بازی بلابورن (Bloodborne) یا پورتی از آن برای رایانه‌های شخصی نداشته باشیم، اما فعلا یک اثر مسابقه‌ای به سبک آثار پلی‌استیشن ۱ با الهام از آن داریم که Nightmare Kart نام دارد و مسیری طولانی و پر پیچ و خم را برای رسیدن به این نقطه یعنی عرضه طی کرده است. این بازی که چند سال پیش با نام بلادبورن کارت کار خود را شروع شد، اما در اوایل سال جاری یعنی زمانی که قرار بود عرضه شود، با مشکلاتی روبرو شد و سونی سرانجام در توسعه‌ی آن دخالت کرد.

پس از اینکه لیلیث والتر (Lilith Walther) به عنوان توسعه‌دهنده‌ی این بازی، درخواست‌هایی از سونی دریافت کرد و مجبور شد که نام بلابورن را در هر بخشی از بازی کنار بگذارد. همین تغییر چندین ماه طول کشیده است. این بازی اکنون که در Itch.io منتشر شده است و در استیم نیز به‌ زودی در دسترس قرار خواهد گرفت. این بازی نه تنها شامل ۲۱ شخصیت، ۱۳ وسیله‌ی نقلیه و ۱۵ مسیر مختلف است، بلکه دارای بخش چندنفره‌ی اسپلیت‌اسکرین نیز است. بازیکنان در طول مسیر می‌توانند با سلاح‌های قدرتمندی که در اختیار دارند، قدرت حریفان خود را کاهش دهند و جانوران را سلاخی کنند تا حداکثر سرعت خود را افزایش دهند.

والتر به عنوان سازنده‌ی این بازی، یکی از طرفداران پروپاقرص بلادبورن است و قبلا این بازی را به سبک آثار پلی‌استیشن ۱ بازسازی کرده بود. گفتنی است که این بازی‌ها که از سوی طرفداران ارائه می‌شوند، اغلب از توسعه جان سالم به در نمی‌برند و اگر هم بمانند، به ندرت پیش می‌آید که شرکت‌های صاحب آی‌پی بگذارنند که برای مدتی طولانی وجود داشته باشند.

بازی Nightmare Kart در حال حاضر به صورت رایگان در دسترس است اما در پلتفرم‌ Itch می‌توانید به سازندگان آن کمک مالی بپردازید و از چنین کارهایی که مستحق حمایت هستند، قدردانی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما