سونیک فرانتیرز رکورد تعداد بازی‌کننده‌های جدیدی برای این سری ثبت کرد

()

اینطور که به نظر می‌رسد طرفداران سونیک از عنوان جدید این مجموعه به نام سونیک فرانتیرز (Sonic Frontiers) استقبال کردند. در حال حاضر این بازی بیشتری بازیکنان همزمان را از این مجموعه در استیم داشته است. بازی سونیک فرانتیرز در سبک منطقه باز (Open Zone) بوده و از زمان معرفی افراد نظرات مختلفی در مورد آن داشتند.

بازی سونیک فرانتیرز در هفته گذشته بیش از ۱۹هزار بازیکن همزمان داشت. این اطلاعاتی است که از دیتابیس استیم (Steam DB) دریافت شده است. این مقدار بازیکن از چیزی که در آخرین عنوان سونیک شاهد بودیم بسیار بیشتر است. عنوان قبلی سونیک نزدیک به ۱۲هزار بازیکن همزمان داشت. این تعداد بازیکن در کنار نقدهای مثبت از آن نشان می‌دهد که ما با یک عنوان خوب از مجموعه سونیک روبرو هستیم.

همانطور که در ابتدا گفتیم نظرات در مورد سونیک فرانتیرز بسیار متنوع بود. برخی از افراد امید زیادی به آن داشتند. این در حال بود که بسیاری از افراد نیز از سونیک فرانتیرز ناامید بودند. اینطور که در تریلرها نشان داده شد، به نظر می‌رسید دنیای بازی محتوای چندان زیادی ندارد. با این حال شرکت سازنده به خوبی توانسته از پس ایده منطقه باز بر بیاید.

این آمار عناوین گذشته با بیشترین تعداد بازیکنان همزمان در استیم است:

  1. Sonic Frontiers – ۱۹,۱۸۱
  2. Sonic Mania – ۱۱,۹۳۷
  3. Sonic & All-Stars Racing Transformed – ۵,۸۶۱
  4. Sonic Origins – ۲,۶۶۸
  5. Sonic Forces – ۲,۰۵۸
  6. Sonic Generations – ۱,۶۸۶
  7. Team Sonic Racing – ۱,۰۵۶
  8. Sonic Lost World – ۲۵۲

دقیقاً عنوان قبلی سونیک انحصاراً برای فروشگاه اپیک عرضه شد. پس آمار استیم آن در دسترس نیست. با این حال اینطور که به نظر می‌رسد طرفداران بسیار بازی سونیک فرانتیرز را دوست داشتند. نکته جالب اینجاست که نمره بازیکنان برای این عنوان از نمره منتقدان بیشتر بوده و نشان می‌دهد که طرفداران از آن راضی هستند.

امکان دارد که افرادی که تا به حال عناوین سونیک را تجربه نکردند آنچنان از آن لذت نبرند. با این حال طرفداران به طور کامل از آن راضی بوده و بیش از ۹۰% از افرادی که آن را تجربه کردند، نمره مثبت به آن داده‌اند. نمره سونیک فرانتیرز در سایت متاکریتیک ۷۲ است که نمره بدی نیست. پس ما با یک عنوان خوب روبرو هستیم.

چقدر این پست مفید بود؟

با کلیک روی ستاره‌ها به پست امتیاز دهید.

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما