ساخت بازی واقعیت مجازی Squid Game توسط نتفلیکس با همکاری Sandbox VR

نتفلیکس با همکاری Sandbox VR قصد دارد تا براساس سریال کره‌‎ای محبوب Squid Game یک بازی واقعیت مجازی بسازد و از اواخر سال 2023 می‌توانید وارد دنیای ترسناک و هیجان‌انگیز آن شوید.

بازی واقعیت مجازی Squid Game

Sandbox VR درباره این تجربه واقعیت مجازی توضیح می‌دهد که بازیکنان در آن «به مکان‌های نمادین سریال Squid Game منتقل خواهند شد و در آن‌ها با چالش‌های مختلفی که با الهام از سریال نتفلیکس ساخته شده‌اند، حضور پیدا خواهند کرد». در این بازی، بازیکنان با یکدیگر رقابت خواهند کرد و آخرین نفری که زنده مانده، پیروز مسابقه خواهد شد.

همچنین پس از هر بازی، Sandbox VR به بازیکنان ویدیوهای برجسته شخصی‌سازی شده‌ای را ارائه می‌کند که واکنش‌های درون بازی و نحوه انجام داستان Squid Game خودشان را به آن‌ها نشان می‌دهد.

شرکت واقعیت مجازی مستقر در سن‌فرانسیسکو جزئیات بیشتری در مورد همکاری خود با نتفلیکس به اشتراک نگذاشت، اما با توجه به نقدهای ثبت شده از آخرین بازی این شرکت با نام Deadwood Valley، عنوان آینده Squid Game نباید ناامیدکننده باشد.

Sandbox VR در تمام بازی‌های خود به شش بازیکن اجازه می‌دهد تا به‌طور آزادانه در فضای اتاق پرسه بزنند و از ردیاب مچ دست و پا برای ضبط حرکات تمام بدن و همچنین یک لباس bHaptic TactSuit برای احساس شلیک گلوله یا خراش‌های زامبی استفاده کنند. بازیکنان همچنین اسلحه‌ای را در دست دارند که هم‌اندازه نسخه مجازی آن است، بنابراین بازی‌های واقعیت مجازی این شرکت بسیار فراگیرتر از چیزی هستند که انتظار می‌رود.

«استیو ژائو»، بنیانگذار و مدیرعامل Sandbox VR در بیانیه‌ای گفت:

«مأموریت ما این است که مردم را از طریق تجربیات فراگیر جهان به یکدیگر نزدیک کنیم. چه چیزی می‌تواند برای این کار مناسب‌تر از Squid Game، پربازدیدترین و بحث‌برانگیزترین سریال تلویزیونی سال‌های گذشته باشد؟ همکاری با نتفلیکس یک فرصت شگفت‌انگیز است تا به طرفداران خود این فرصت را بدهیم که خودشان را وارد دنیای سریال کنند.»

سریال موفق Squid Game که به پربیننده‌ترین برنامه نتفلیکس در تمام دوران‌ها تبدیل شد، قبلاً نیز توسط شرکت بازی‌های تعاملی Immersive Gamebox به یک عنوان واقعیت مجازی تبدیل شده بود. این نسخه در تابستان گذشته در دسترس کاربران برخی مکان‌های سراسر جهان قرار گرفته بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما