سیاست حریم خصوصی

نشانی وب سایت ما www.unternet.ir می باشد.

چگونه اطلاعات شما را جمع آوری استفاده می کنیم

جستجو : ما بر اساس جستجو هایی که صورت می گیرد، اطلاعات خاصی را استخراج کرده و برای بهبود نتایج یونترنت از آنها استفاده می کنیم. برای مثال این اطلاعات می تواند شامل صفحاتی که شما مشاهده کرده اید یا آدرس آی پی (آدرس آی پی شامل یک عدد است که پس از اتصال به اینترنت به دستگاه شما داده می شود و این امکان را می دهد که دستگاه شما موقعیت یابی و مشخص شود ) باشد. ما همچنین اطلاعاتی شامل تعداد بازدیدهای شما، زمان بازدیدها، جستجوها، سیستم عامل، کشور یا استان را ممکن است نگهداری کنیم. ما این اطلاعات را به منظور بهبود کار خود و سرویس های ارایه شده به شما انجام می دهیم.

اگر به عنوان فروشنده در یونترنت فعالیت دارید؟

ما اطلاعاتی شخصی شما از قبیل شماره تماس – ایمیل – آدرس را پیش خودمان به صورت امانت نگه میداریم .اما یونترنت برای هر فروشنده پشتیبانی برای محصول آن فروشنده را ارائه میدهد که شما میتوانید برای این امکان شماره تماس و یا ایمیل کاری خود را درج کنید.

چه کسانی اطلاعات شما را جمع آوری می کنند

ما ممکن است از شرکت های تحلیل اطلاعات برای تحلیل استفاده از سرویس های یونترنت، کمک بگیریم(مانند تحلیلگر گوگل). این اطلاعات می تواند شامل جنسیت، سن و مکان شما باشد. همچنین این امکان وجود دارد که این شرکت‌ها برای تحلیل بهتر از شناسه تبلیغاتی دستگاه شما (advertising id) استفاده کنند.

ما اطلاعات شما را به چه کسانی می دهیم

امنیت اطلاعات شما برای یونترنت مهم می باشد. به جز مواردی که در قسمت های قبل ذکر شد، اطلاعات فردی که از شما جمع آوری می شود، به هیچ شخص یا شرکتی داده نمی شود. این اطلاعات ممکن است به صورت غیر مستقیم برای داده های عظیم استفاده شود. مثلا اگر شما عبارت خاصی را جستجو کردید، به تعداد افرادی که این عبارت را جستجو کرده اند اضافه شده و این عدد ممکن است توسط شرکت دیگری مورد استفاده قرار گیرد.

اطلاع‌رسانی

ما ممکن است تغییرات و ویژگی های جدیدی که در یونترنت ایجاد می‌شود را با اطلاعاتی که از شما داریم، به شما اطلاع‌رسانی کنیم.

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما