تمدید سریال فال‌اوت برای فصل دوم

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده، سریال تلویزیونی «فال‌اوت» (Fallout) از آمازون پرایم به طور رسمی برای فصل دوم تمدید شده است. این در حالی است که تنها ده روز از پخش سریال می‌گذرد.

جنیفر سالک (Jennifer Salke)، رئیس آمازون ام‌جی‌ام استودیوز (Amazon MGM Studios)، در بیانیه‌ای گفت:

جاناتان نولان، لیزا جوی، جنیوا رابرتسون و گراهام واگنر با این نمایش شگفت‌انگیز و پیشگامانه، جهان را مجذوب خود کرده‌اند. انتظارات دوستداران این بازی ویدیویی نمادین بالا بود و به نظر می‌رسد که فراتر از انتظارات آن‌ها عمل کرده، در حالی که میلیون‌ها طرفدار جدید را به این سری آورده‌ایم.

بازیگران به رهبری الا پورنل، آرون موتن، والتون گاگینز و کایل مک‌لاکلان نیز عالی کار کرده‌اند. ما می‌خواهیم از جاناتان و لیزا و دوستانمان در کمپانی بتسدا نیز تشکر کنیم. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که ساخت فصل دوم را تنها پس از یک هفته از پخش فصل اول اعلام کنیم و بینندگان را حتی بیشتر از قبل به دنیای سورئال فال‌اوت ببریم.

سریال فال‌اوت که ۲۱۹ سال پس از سقوط بمب‌های اتم و تبدیل جهان به یک زمین نابود شده و بایر اتفاق می‌افتد، ماجرای دختر جوانی به نام لوسی مک‌لین را دنبال می‌کند که در پناهگاهی زیرزمینی زندگی می‌کند و پس از اتفاقاتی برای جست‌وجوی پدر گمشده‌اش به سطح زمین می‌رود. این سریال همچنین ماجرای شخصیت‌های دیگری از جمله یک غول و مکسیموس، یکی از اعضای انجمن The Brotherhood of Steel را دنبال می‌کند که داستان آن‌ها با لوسی تلاقی پیدا می‌کند.

فصل اول این سریال با هشت قسمت در ۱۰ آوریل (۲۲ فروردین) در دسترس قرار گرفت و بلافاصله با بازخورد‌های بسیار مثبتی از طرف طرفداران و منتقدان مواجه شد. بسیاری این سریال را به دلیل داستان جذاب، نقش‌آفرینی گاگینز در نقش کوپر هاوارد و وفاداری آن به منبع اقتباس از منظر زیبایی‌شناسی و عناصر مختلف ستوده‌اند. در نهایت اگرچه این سریال یک اقتباس مستقیم از سری بازی‌ها نیست و داستان هیچ یک از آن‌ها را بازگو نمی‌کند، اما جاناتان نولان، تهیه‌کننده‌ی اجرایی، آن را یک نسخه‌ی غیر تعاملی فال‌اوت ۵ توصیف کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما