اینبار از طریق نسخه بتای ای او اس تلگرام تصویری صبحت کنیدزمان خواندن (1) دقیقه

تلگرام چندی پیش از تصمیم خود برای اضافه کردن قابلیت تماس تصویری در این اپلیکیشن پیام‌رسان خبر داد و حال طبق آخرین گزارش‌ها، این قابلیت به نسخه بتای آی او اس این اپلیکیشن اضافه شده است.

این قابلیت که از آن به عنوان تنها نقطه ضعف تلگرام یاد می‌‌شد، به صورت آزمایشی در نسخه ۶٫۳ این اپلیکیشن برای کاربران آی او اس رویت شده و این نشان می‌‌دهد که چیزی تا عرضه امکان تماس تصویری برای میلیون‌ها کاربر این اپلیکیشن باقی نمانده است.

همانطور که در تصویر مشاهده می‌‌کنید، برای فعال کردن این قابلیت، کاربر می‌‌بایست به بخش تنظیمات اپلیککیشن رفته و گزینه Experimental Features را فعال کند. سپس، دکمه Video Call در منوی پروفایل ظاهر خواهد شد و می‌‌توان با لمس آن، با سایر کاربران ارتباط ویدیویی برقرار کرد.
گفته می‌‌شود که در بروزرسانی جدید تلگرام، قابلیت تماس ویدیویی برای هر دو پلتفرم اندروید و آی او اس عرضه خواهد شد. در حال حاض، تعداد دانلودهای اپلیکیشن تلگرام در گوگل پلی استور از مرز ۵۰۰ میلیون عبور کرده که همه‌گیری ویروس کرونا و تمایل کاربران به استفاده بیشر از شبکه‌های اجتماعی، در دستیابی به چنین عدد بالایی بی‌تاثیر نبوده است.

دیدگاهتان را بنویسید