احتمالاً باید تا اواخر سال 2024 برای معرفی گلکسی S24 FE منتظر باشیم

سامسونگ مشغول توسعه نسخه FE گلکسی S24 بوده و ظاهراً قرار است این مدل اواخر سال جاری میلادی در برخی بازارها عرضه شود. این زمان ممکن است ماه نوامبر (آبان-آذر) یا حتی‌های آخرین ماه سال 2024 (آذر-دی) باشد.

براساس گزارش GalaxyClub، سامسونگ نمی‌تواند گلکسی S24 FE را تا اواخر تابستان سال 2024 آماده کند؛ بلکه زمان عرضه آن در برخی از بازارها، به هفته‌های پایانی سال جاری میلادی موکول می‌شود و اوایل 2025 نیز در برخی بازارهای دیگر در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

همچنین این منبع آگاه گفته است که اسم رمز R12 به گلکسی S24 FE مربوط می‌شود. این منبع استدلال می‌کند از آنجایی که اسم رمز R11 برای گلکسی S23 FE‌ بود و اسم رمز R10 نیز به گلکسی S22 FE و اسم رمز R9 به گلکسی S21 FE مربوط می‌شود، درنتیجه اسم رمز R12 می‌تواند به گلکسی S24 FE ارتباط داشته باشد.

گلکسی S24 FE احتمالاً تابستان عرضه نخواهد شد


اگر سامسونگ تصمیم بگیرد به برنامه سال گذشته میلادی خود پایبند باشد، ممکن است شاهد عرضه گلکسی S24 FE در برخی بازارها در هفته‌های پایانی سال 2024 باشیم. همچنین اوایل سال 2025 این دستگاه در بازارهای بیشتری عرضه خواهد شد.

طی ماه‌های آینده قطعاً اطلاعات بیشتری در مورد زمان عرضه آن منتشر خواهد شد. سامسونگ گلکسی S24 را در ژانویه معرفی کرد. این شرکت اکنون احتمالاً درحال آماده‌شدن برای معرفی گوشی‌های هوشمند تاشوی سری گلکسی Z، در کنار چند محصول دیگر ازجمله سری گلکسی تب S10، سری گلکسی واچ 7 و گجت پوشیدنی گلکسی رینگ است. حالا منابع آگاه ادعا می‌کنند که کاربران می‌توانند منتظر گلکسی S24 FE‌ هم باشند.

همان‌طور که گفته شد، هنوز اطلاعات زیادی در مورد گلکسی S24 FE منتشر نشده است و باید منتظر بود تا در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری از آن به اشتراک گذاشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما